Młodszy specjalista ds. patentów

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zadań związanych z zabezpieczeniem prawnym wynalazków;
  • weryfikacja poprawności tłumaczeń patentów europejskich w procesie uzyskiwania ochrony patentów w Polsce;
  • bieżące śledzenie osiągnięć techniki i wyszukiwanie informacji;
  • współpraca z zespołem Prawników i Rzeczników Patentowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: biotechnologia lub pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1) pozwalająca na prowadzenie korespondencji dotyczącej projektów;
  • nastawienie na poszerzanie wiedzy i wyszukiwanie informacji;
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemiecki lub francuski);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia pod okiem wybitnych specjalistów, doświadczonych Rzeczników Patentowych;
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.