Asystent/-ka / Paralegal

Opis stanowiska:

  • research i analiza prawna w obszarze prawa własności intelektualnej w Polsce i Unii Europejskiej;
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych w obszarze prawa własności intelektualnej;
  • przygotowywanie not prasowych i innych dokumentów;
  • przygotowywanie prezentacji;
  • kontakt z klientami firmy;
  • kompleksowe wsparcie administracyjne dyrektora w bieżących projektach;
  • zarządzanie kalendarzem przełożonego;
  • zarządzanie skrzynką mailową przełożonego oraz korespondencją (w j. polskim
    i j. angielskim);
  • organizacja spotkań i podróży służbowych;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentacji i korespondencji.

Wymagania:

  • zainteresowanie lub doświadczenie zawodowe w obszarze prawa własności intelektualnej;
  • mile widziani studenci ostatnich lat oraz absolwenci prawa / stosunków międzynarodowych / ekonomii / administracji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2) – kryterium obowiązkowe;
  • umiejętność analizy dokumentów prawnych;
  • umiejętność redagowania tekstów;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • zainteresowanie sprawami kultury i filmu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole;
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa własności intelektualnej;
  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy (w tym szkolenie stanowiskowe);
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.