Asystent Projektów

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • Tworzenie oraz edycja dokumentów (przede wszystkim prezentacji w programie PowerPoint);
  • Zapewnienie sprawnej i terminowej realizacji projektów;
  • Wsparcie administracyjne Managerów Projektów w biurach w obszarze EMEA;
  • Opracowywanie narzędzi komunikacji wizualnej;
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • Dobra znajomość drugiego języka europejskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office – w szczególności PowerPoint;
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym;
  • Profesjonalną atmosferę pracy;
  • Zatrudnienie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet socjalny;
  • Rozbudowany system szkoleń stanowiskowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.