Asystentka/Asystent Zarządu

Opis stanowiska:

  • kompleksowe wsparcie administracyjne Członków Zarządu w bieżących projektach;
  • zarządzanie kalendarzami przełożonych;
  • zarządzanie skrzynkami mailowymi przełożonych oraz korespondencją (w j. polskim i j. angielskim);
  • organizacja spotkań i podróży służbowych;
  • wsparcie w organizacji eventów firmowych;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentacji i korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
  • przygotowywanie prezentacji oraz innych dokumentów;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w biznesowym środowisku – kryterium obowiązkowe;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole;
  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • konsultacje ze specjalistami z dziedziny profesjonalnej asystentury oraz szkolenie stanowiskowe;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego klienta;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (7000-8000 PLN brutto) oraz dodatkowe benefity;