Asystentka/Asystent z biegłą znajomością języka angielskiego

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku asystenckim przez naszego Klienta będą należały m.in.:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;
  • edycja dokumentów;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • konsultacje ze specjalistami z dziedziny profesjonalnej asystentury;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • wynagrodzenie na poziomie 4500-7000 PLN brutto;
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku renomowanych firm międzynarodowych.