Scrum Master

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu w codziennej działalności i implementacji metodyki Scrum poprzez:
    • prowadzenie standardowych ceremonii;
    • usuwanie organizacyjnych problemów spowalniających zespół;
    • implementacja metodyki scrum, poprzez adaptację jej do organizacyjnych ograniczeń i zależności;
    • zarządzanie oczekiwaniami i komunikacją zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną.
  • wsparcie Product Ownera w zarządzaniu Backlogiem Produktu, a w szczególności w zakresie:
    • ułatwiania tworzenia i priorytetyzacji Backlogu;
    • rozbijania historyjek użytkownika na części i dokumentowania ich w wybranym narzędziu;
    • zarządzania Roadmap;
    • zapewnienie wzajemnego zrozumienia Backlogu i planowanie Sprintu;
    • proaktywne budowanie sieci kontaktów.
  • odpowiedzialność za zespół i produkty.

Wymagania:

  • 2+ lat doświadczenia w roli Scrum Mastera;
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentów: zbiorów wymagań, tworzenie na ich bazie historii użytkowników;
  • płynna znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w projektach informatycznych i/lub Big Data będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie z lean manufacturing będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w projektach informatycznych i/lub Big Data będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • praca w ciągle rozwijającym się kilkunastoosobowym zespole Scrum Masterów;
  • nadzór mentorski Agile Coachów;
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie Kanban/SAFe;
  • udział w rozbudowanych i innowacyjnych projektach Data Lake (pozyskiwanie danych, tworzenie narzędzi analitycznych);
  • umowa o pracę;
  • praca zdalna, dla chętnych istniej możliwość pracy z biura w Warszawie.