Prawnik w Dziale Nieruchomości

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie analiz due diligence, dokumentów, projektów umów, opinii, pism, wniosków;
  • wsparcie klientów w sprzedaży/nabywaniu i finansowaniu nieruchomości;
  • wsparcie radców prawnych i partnerów w bieżących projektach (również z innych praktyk, w zależności od potrzeb projektów);
  • interpretacja przepisów prawa i research w obszarze rynku nieruchomości;
  • kontakt z klientami lokalnymi i międzynarodowymi;
  • kontakt z sądami oraz organami administracji podatkowej.

Wymagania:

  • 5- 6 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w kancelarii prawnej w dziale nieruchomości;
  • wykształcenie prawnicze (radca prawny/adwokat);
  • biegła znajomość j. angielskiego (C1);
  • zainteresowanie prawem cywilnym, szczególnie prawem nieruchomości;
  • biegła znajomość programu MS Word;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy B2B;
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.