Marketing & Business Development Specialist

  • Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie, zamawianie i aktualizacja materiałów marketingowych;
    • Organizacja i koordynacja konferencji, szkoleń i seminariów;
    • Pozycjonowanie kancelarii w polskich oraz międzynarodowych rankingach i zestawieniach;
    • Nadzór nad współpracą kancelarii ze stowarzyszeniami oraz zrzeszonymi izbami;
    • Prowadzenie profilu kancelarii w mediach społecznościowych;
    • Wsparcie prawników w działaniach związanych z rozwojem kancelarii.

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu usług prawniczych;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Umiejętność pisania i redagowania tekstów oraz tworzenia prezentacji;
    • Doświadczenie w obsłudze kanałów social media i stron internetowych;
    • Bardzo dobra znajomość MS Word oraz MS PowerPoint (atutem będzie umiejętność korzystania z programów graficznych);
    • Doskonała organizacja pracy, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Atrakcyjne warunki współpracy oraz pakiet benefitów.