Starszy Konsultant Podatkowy w zespole PIT

Opis stanowiska:

  • bieżące konsultacje w sprawach podatkowych z zakresu PIT;
  • optymalizacja rozliczeń podatkowych;
  • sporządzanie deklaracji i opinii podatkowych;
  • doradztwo w zakresie opodatkowania zagranicznych spółek kontrolowanych i zagranicznej kadry zarządzającej w Polsce;
  • doradztwo w zakresie opodatkowania polskich pracowników oddelegowanych do pracy za granicą i zagranicznych pracowników oddelegowanych do pracy w Polsce;
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym lub ekonomicznym (mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami, wysoka kultura osobista i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę;
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity;
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy.