Samodzielna/y Księgowa/y KPiR

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie książek przychodów i rozchodów klientów grupy kapitałowej;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych – PIT, VAT (w tym VAT UE), PCC;
  • przygotowywanie rocznych rozliczeń podatkowych;
  • utrzymywanie relacji z klientami grupy kapitałowej.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku Księgowej/go ds. KPiR w biurze rachunkowym;
  • znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego (PIT i VAT);
  • znajomość programu CDN Optima;
  • dokładność, dbałość o szczegóły;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy w pobliżu stacji metra;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków;
  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.