Recepcjonista/Recepcjonistka z biegłą znajomością jęz. angielskiego

Recepcjonistka

z biegłą znajomością jęz. angielskiego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • obsługa recepcji firmy;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • łączenie rozmów telefonicznych;
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydata do pracy;
  • docelowe zatrudnienie przez naszego Klienta;
  • doskonałą atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.