Dyrektor ds. administracyjnych

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z Partnerami Kancelarii w zakresie ustalania strategii rozwoju biznesu od strony administracyjnej i HR;
  • audyt i optymalizacja procesów i kosztów;
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura;
  • tworzenie i nadzór nad prawidłowym przestrzeganiem procedur administracyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • nadzór nad zaopatrzeniem biura;
  • zarządzanie personelem administracyjnym (kilka osób);
  • badania potrzeb rekrutacyjnych i szkoleniowych;
  • wystawianie faktur i współpraca z księgowością;
  • koordynacja rekrutacji, ocen pracowniczych;
  • współpraca z partnerami w zakresie ocen pracowniczych.

Wymagania:

  • dojrzałość biznesowa i orientacja na optymalizację procesów i kosztów;
  • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu biurem;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w obszarze HR (rekrutacja, zarządzanie zespołem, oceny pracowników);
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów;
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • doskonałą atmosferę pracy;
  • rozwój w obszarze administracji w prężnie rozwijającej się firmie.