Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na  tym stanowisku będzie należało m.in.:

  • przygotowywanie ofert dla klientów kancelarii;
  • tworzenie i opracowywanie raportów, prezentacji oraz innym materiałów promocyjnych;
  • nadzorowanie rankingów firm prawniczych;
  • wsparcie w organizowaniu eventów korporacyjnych (konferencje i seminaria dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych);
  • zamawianie materiałów i gadżetów reklamowych;
  • nadzór nad stroną internetową klienta oraz jej aktualizowanie.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • doskonała znajomość j. polskiego – kryterium obowiązkowe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku prawnym;
  • zaawansowana znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • znajomość narzędzi marketingowych;
  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy;
  • skrupulatność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie oraz odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku biznesowym;
  • profesjonalną atmosferę w miejscu pracy i przyjazną kulturę organizacyjną.