Specjalista ds. nowych mediów

Opis stanowiska:

  • monitorowanie nowoczesnych sposobów wykorzystywania treści audiowizualnych (m.in. filmów), w szczególności w serwisach streamingowych i mediach społecznościowych,
  • budowanie relacji z dostawcami usług audiowizualnych na żądanie,
  • analizowanie działalności ww. podmiotów,
  • wypracowywanie zasad licencjonowania utworów audiowizualnych dla serwisów internetowych i platform społecznościowych,
  • podejmowanie działań zmierzających do przeciwdziałania piractwu internetowemu,
  • współpraca z innymi organizacjami chroniącymi prawa autorskie w Polsce.

Wymagania:

  • doskonała znajomość metod i narzędzi wykorzystywanych przez podmioty oferujące dostęp do filmów i seriali za pośrednictwem internetu,
  • praktyczna znajomość kanałów dystrybucji filmów i seriali w obszarze cyfrowych mediów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, analitycznego myślenia, opracowywania danych finansowych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie prawnicze, ekonomiczne lub marketingowe),
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa autorskiego,
  • zainteresowanie sprawami kultury i filmu.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego i współtworzenia nowej komórki organizacyjnej od podstaw,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach związanych z wykonywaną pracą,
  • pracę w stabilnej finansowo organizacji,
  • bardzo atrakcyjny pakiet socjalny.