Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji z zakresu kadr i płac,
  • Naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy,
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS, US, PFRON),
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń bhp, wystawianie skierowań na badania,
  • Obsługa umów cywilnoprawnych,
  • Bieżąca obsługa i udzielanie informacji pracownikom z zakresu prawa pracy,
  • Bieżące zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym, najlepiej w biurze rachunkowym,
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i rozliczaniu czasu pracy,
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego,
  • Dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz programu Płatnik,
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima będzie atutem,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Doskonałą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy.