Samodzielna księgowa

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z grupy kapitałowej;
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów;
  • fakturowanie, kontrola płatności i wprowadzanie zleceń przelewu;
  • nadzór nad rozliczaniem podatków (VAT, CIT);
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i doradztwo podatkowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako samodzielna księgowa (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym) min. 3 lata;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego;
  • doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w programie Comarch ERP Optima.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.