Junior Accountant

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • księgowanie faktur kosztowych;
  • księgowanie transakcji z wyciągów bankowych;
  • przygotowywanie faktur do płatności;
  • wsparcie przy autoryzacji wydatków;
  • współpraca z osobami wystawiającymi faktury sprzedaży;
  • czynności administracyjne związane z codzienną pracą działu finansowo-księgowego;
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym przy prowadzeniu ksiąg.

Wymagania:

  • ukończenie studiów finansowych (ekonomia, księgowość, finanse);
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym;
  • znajomość przepisów UoR oraz zasad wystawiania faktur;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1) - warunek konieczny;
  • sprawne poruszanie się w programie MS Excel - warunek konieczny;
  • dbałość o szczegóły, pracowitość, rzetelność i sumienność;
  • umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia;
  • przyjemną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet benefitów.