Recruitment Manager

Opis stanowiska:

  • współtworzenie procedur dotyczących procesów rekrutacyjnych we współpracy z siedzibą główną firmy w Indiach;
  • wybór oraz wdrożenie odpowiednich narzędzi do prowadzenia projektów;
  • samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie;
  • współpraca z firmami pośredniczącymi w rekrutacji;
  • wsparcie managerów poszczególnych działów w procesie decyzyjnym;
  • udział w procesie zatrudnienia nowych pracowników (podpisywanie i negocjowanie umów);
  • monitoring trendów HR na rynku w Polsce.

Wymagania:

  • 4-5 lat doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w branży logistycznej – kryterium obowiązkowe;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe – praca w tym języku na porządku dziennym;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • samodzielność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz (najpóźniej od początku listopada 2019 r.) bezpośrednio przez naszego klienta;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwości rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania dynamicznie powiększającym się zespołem oraz możliwość poszerzania wiedzy z zakresu wszystkich lub wybranych obszarów HR.