Junior Office Manager

Opis stanowiska:

  • negocjowanie warunków umów z dostawcami usług i produktów;
  • współpraca z biurem rachunkowym oraz kancelarią prawną;
  • organizowanie wyjazdów służbowych oraz wsparcie w organizacji spotkań wewnętrznych;
  • zarządzanie budżetem administracyjnym, analiza i stały monitoring aktualnych warunków współpracy i kontraktów z podwykonawcami;
  • tworzenie procedur dotyczących procesów administracyjnych (w tym HR) we współpracy z siedzibą główną firmy w Indiach;
  • zarządzanie flotą samochodową;
  • obsługa korespondencji oraz dokumentów firmowych;
  • dbanie o zaopatrzenie biura;
  • onbording nowych pracowników;
  • inne zadania administracyjne.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1) – kryterium obowiązkowe – praca w tym języku na porządku dziennym;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od 16 września 2019;
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku administracyjnym;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • samodzielność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydata do pracy;
  • zatrudnienie od zaraz bezpośrednio przez naszego klienta, w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość budowania biznesu w Polsce z bardzo szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania biurem lub zasobami ludzkimi.